Son Haberler

Lüks Saat Markaları ve Modelleri

-
Eylül 7, 2022
Lüks Saat Markaları ve Modelleri

1. Rolex 

Dünyanın en büyük lüks saat üretici olarak öğrenilenGünde 2000 adet saat İsviçreli şirket 1905 senesinde Londra`da heyetti. Efsane koleksiyon başlangıcı olan `Oyster` ile ilk olarak su geçirmezlik özelliğini lanse etmiş Rolex Oyster tezsi popülaritesini günümüze kadar artırarak gözetmiştir. Efsane model Rolex Daytona ise1963 senesinden beri üretim edilmekte olup markanın en gözde modeli haline gelmiştir. 2012 seneyi en populer modelleri: Submariner, Sky-Dweller, Yacht-Master ve Date-Day.

Rolex Daytona

 Lüks Saat Markaları ve Modelleri   

2. Patek Philippe

1851 senesinde kurulan İsviçreli saat üreticisi, pek çok uzman tarafından dünyanın en prestijli saati olarak değerlendiriliyor. 1999 senesinde satışı reelleştirilen mahsulü dünya üzerinde en pahalı satışı sahiplenen marka üstün el işçiligi ayricaklıklı materyal kullanımı ile tamamıyla rakiplerinden değişik. Muhteşem bir tasarım, gelecek jenerasyonlara bir yatırım ve dolgun bir maliyette saat arıyorsanız Patek Philippe netlikle sizin markanız.

Patek Philippe Zegarki

Lüks Saat Markaları ve Modelleri

3. Hublot

1980 senesinde kurulan Cenevre merkezli İsviçreli lüks saat markası. Altının, sıradan bir malzeme olarak görünen kauçukla beraber kullanılması Hublot`un simgeyi olarak öğreniliyor ve saat sektöründe füzyon konseptinin lideri olarak görülüyor.

Hublot Classic Fusion King

Lüks Saat Markaları ve Modelleri

4. Vacheron Constantin

Cenevre merkezli lüks saat üretici markası, tamamıyla el imali modelleriyle şöhret salmış 1755 seneyi orijinli şirket; Saltarello, Mercator,Tourbillon modelleri ile Frederic Ramade tarafından tanımlanan 100 efsanevi saat arasına girmiştir.

Vacheron Constantin Tourbillon

Lüks Saat Markaları ve Modelleri

5. Audemars Piquet

Kuruluşu ve 1875 senesine direnen İsviçreli, sıradışı tasarımlara sahip lüks saat üreticisi. Vasati maliyet aralığı 50.000 TL ile 100.000 TL arasında değişen modellere sahip ve “Royal Oak” tezsi ile büyük alkış toplayan, sektöre pek çok yenilik katan üstün saat markası.

Audemars Piquet Royal Oak

Lüks Saat Markaları ve Modelleri